SQLSTATE[HY000] [1045] Access denied for user 'valorcomtr'@'localhost' (using password: YES) MEME KURSU

ANA SPONSOR

ALTIN SPONSOR

BİLİMSEL DESTEK SPONSORU

KAYIT


Kayıt ücreti

Uzman : 2500 + KDV
Asistan: 1500 + KDV

  • Kursa plastik cerrahi uzman ve asistan doktorları katılabilir.
  • Aşağıdaki dosya seç bölümünden plastik cerrahi asistanı veya uzmanı olduğunuza dair belge yüklemeniz gerekmektedir.
  • Program, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanlık alanında tıpta uzmanlık öğrencisi olarak eğitim almakta olan ve uzmanlık eğitimini tamamlamış kişilere açıktır. Kayıt sırasında uzmanlık öğrencileri bu durumu belgeleyebilmek için eğitim gördükleri anabilim dalı başkanı ya da eğitim sorumlusundan durumunu ve ihtisas bitiş tarihini içeren resmi belgeyi aşağıda yer alan dosya seç bölümüne yüklemeleri gerekmektedir. Uzmanlardan dernek üyeleri için ek belge istenmeyecek, dernek üyesi olmayan uzmanlardan uzmanlık ile ilgili belgesinin jpeg veya pdf kopyasını dosya seç bölümünden yüklemeleri gerekmektedir.

Yapacağınız kayıt işleminin tamamlanabilmesi için size ait kişisel veriler tarafımızca kaydedilecektir. Valör Turizm Kongre Organizasyonları Tic. Ltd. Şti’nin Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) kapsamında hazırlamış olduğu ‘Katılımcı Aydınlatma Metni’ için tıklayınız. Aydınlatma metni doğrultusunda bilgilendirildim, açık rıza veriyorum. Açık Rıza metni için tıklayınız.

Kurs süresince sunulacak görsel materyelin her ders için ilgili dersi veren öğretim üyesinin entellektüel mülkiyeti olduğunu anlıyorum ve kabul ediyorum. Yazılı ve görsel materyalleri izinsiz olarak bilgisayara indirmeyeceğimi, işlemeyeceğimi, uyarlamayacağımı, çoğaltmayacağımı ve dağıtmayacağımı, aksi takdirde ahlaki ve hukuki sorumlulukları olduğunu anladığımı beyan ederim.


İptal Koşulları

Valör Kongre Organizasyonları’na yapılacak iptal talebi halinde; 15 Ocak 2022 tarihine kadar ücretin %50'si geri ödenir. Bu tarihden sonra yapılacak iptallerde iade yapılmaz. İptal nedeni ile yapılacak geri ödemeler kongre bitiminden sonra yapılacaktır.